Ek Donanım

Ek Donanım

HİZMETLERİMİZ

Mekanik

Tüm araçlara yönelik motor, süspansiyon, frenler, teker ve yürüyen aksam, diferansiyel, şanzıman gruplarına deneyimli ellerle müdehale ile tamiratını yapmaktayız.

Kaporta

Deneyimli kaporta ustalarımız sayesinde hasar görmüş araçlarınız ilk günkü zerafetine ve kalitesine kavuşturuyoruz. İşinin ehli olmak önemlidir. Bize güvenin !

Boya

Deneyimli Boya ustalarımız sayesinde hasar görmüş araçlarınız ilk günkü zerafetine ve kalitesine kavuşturuyoruz. Renk ayarlamak ustalık ister. Bize güvenin !

Elektrik

Aracın Çalışması, performansı, güvenliği ve sürüş keyfinin temeli elektrik tesisatı ve elektrikle çalışan parçalarda geçer. Bunu hiç bir zaman unutmayın. Bu da bizim işimiz.

Anahtar

Günümüz araçları full elektronik olduğundan anahtar ve güvenlik ön plandadır. Tüm araçlara göre son sistem cihazlarımız sayesinde kodlamalar yapabiliyor, kayıp veya bozulan ...

2.El Araçlar

Müşterilerimizin bizlere güvenerek teslim ettikleri araçlarını, yine siz değerli dostlarımıza servis garantimiz ile birlikte teklif ediyoruz.

Araç / Yakıt Takip

Piyasada satılan ve filo şirketlerinin sıklıkla kullandıkları araç takip ve yakıt takip sistemlerinin araçlarınıza zarar vermeden montajı.

Cam İşleri

Cam Bizim işimiz. Kırılan oto camlarınız özen ve itinalı çalışmamız sonucu hatasız montajı yapılır. Cam her yerde takılamaz ve her kes yapamaz, dikkat ve özen gerektirir.

Direksiyon

Her Türlü araca ait direksiyon sistemleri basınçlı hortumları ile birlikte tamiratı ve tadilatı yapmaktayız. İşimiz Garantilidir ve yaptığımız işin arkasındayız.

Döşeme

Her türlü araca döşeme işi yapmaktayız. Koltuk, göğüs, direksiyon, taban, tavan, sunroof, kapı, bagaj gibi tüm bölümleri döşemek bizim işimiz.

Egsoz

Her türlü motorlu taşıta egsoz tamiratı veya tadilatı bizim işimiz. Yerli imalat egsozlar olduğu gibi ithal egsozlar da takmaktayız. Katalitik Konvektör ....

Araç Elektroniği

Her türlü yeni model aracın ECU (beyin) tamiri, Airbag beyni, Kilometre ve gösterge panel tamiratı, Bulunamayan tesisat sorunları deneyimli personelimiz sayesinde...

Hasar ve Sonrası

Bir çok sigorta şirketi ile anlaşmalarımız mevcut olup, aracınız ilk günkü gibi olacağının taahhütünü verebilen ender servislerden biriyiz.

Kalorifer ve Isınma

Araç kalorifer sistemi dikkat edilmesi gereken bir sistemdir. Peteklerin temizliği ve motor sıvısı (antifriz) son derece önemlidir. Kaçak tamiri, radyatör değişimi....

Kaynak İşleri

Aracınızda oluşabilecek yırtık, delik veya dolgu gerektiren tüm işler için metal veya aliminyum kaynak hizmeti vermekteyiz.Bu iş özellik gerektirir.

Klima ve Soğutma

Her türlü araca Klima montajı, bakımı, tamiratı ve tamiratı servisimizde verilmektedir. Basınçlı hortum tamiratımız da mevcuttur.

Lastik ve Otel Hizmeti

Araçta can güvenliği denildiğinde ilk akla gelen lastiklerdir. İnsan için ayakkabı ne demekse aracınız için de lastik onu ifade eder.

LPG Montaj ve Bakımı

Doğa ve ekonomi dostu. LPG sistemi doğru eller ve araç için doğru seçilmiş LPG kiti ile sorunsuz ve zevkli sürüş deneyimi yakalamak mümkün..