Hakkımızda

Hakkımızda

NEDEN BİZ:

        25 yıllık deneyimimiz ile HC Honda olarak tecrübemizi sizin güveninize dönüştürüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kendimizi ve sistemimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tecrübe ve güvenin ortak noktası olan iş yerimize bekleriz. Kaliteli malzemeler, orijinal yedek parçalar, güvenilir ustaların elinden çıkan işçilikler ile memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

HC Honda motor; ACCORD, CİVİC, CR-V, CR-Z, JAZZ gibi en çok tercih edilen Honda modelleri başta olmak üzere motor problemleriniz kaliteli malzeme ve deneyimli ustalarımız eşliğinde itina ile çözüme kavuşturuyoruz.

HC Honda elektrik; Gerek kalmadığı müddetçe parça değişimi yapmadan, arızalı parçayı tamir ederek siz değerli müşterilerimizin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

HC Honda mekanik; Aracınızın mekanik aksamlarının problemlerinin çözümü ve bakımı titizlikle usta eller tarafından yapılmaktadır.

HC Honda yedek parça; Orjinal yedek parça temini ve kullanımı ile sizlere eksiksiz hizmet sunabilmek amacı ile geniş bir stokla çalışarak tüm yedek parçalarınızı temin ediyoruz.